Керівник Служби автодоріг може дозволити собі публічно критикувати мене, але від того його роботи не більшає, – Юрій Ткаченко

в Новини

Дорожні служби повинні працювати під пильним наглядом контролюючих органів. Про це голова Черкаської ОДА заявив на обласній колегії. А дорожнє керівництво він закликав не виправдовуватися за стан автошляхів, а краще організовувати свою роботу.

– Якщо їхати з Черкас до Умані, то особливе жахіття на межі Шполянського та Звенигородського районів, – зауважує Юрій Ткаченко. – Керівник Служби автомобільних доріг може дозволити собі публічно критикувати мене, але від того його роботи не більшає. Доріг немає! Керівник повинен знаходити можливості. І мені прикро, що люди сплачують податки, однак не мають відповідних умов для проїзду. Я вже не кажу про якість ремонту, коли на одну й ту ж роботу викидаються мільйони коштів. Я можу навести приклад, як розпочали ремонт дороги до Переяслав-Хмельницького. Там якісний ремонт. Якщо ж подивитися, як працюють у Чигиринському, Шполянському, Звенигородському районах, то вибачте мені… Я просив би долучитися до контролю роботи дорожників фінансову інспекцію та інші відповідні органи.

дороги

Голова Черкаської ОДА переконаний: дороги слід ремонтувати зараз, а не восени. На цьому він наголосив на зустрічі з віце-прем’єр-міністром України та керівником Держслужби автомобільних доріг України, запропонувавши перерозподілити фінансування. Про його збільшення область також клопотатиме перед урядом, коли розподілятимуть вільний залишок коштів державного бюджету.

Прес-служба Черкаської ОДА