Керівника сількогосподарського товариства судитимуть за несплату майже 3 млн грн податків

в Новини

Обвинувальний акт за фактом умисного ухилення від сплати податків у значних розмірах, службового підроблення та використання завідомо підроблених документів, направлено до суду. Про це повідомила пресслужба Черкаської областної прокуратури.

У ході досудового розслідування встановлено, що керівник одного з сільськогосподарських товариств Черкаської області упродовж березня-травня 2018 року, шляхом безпідставного відображення у звітності фактично не проведених фінансово-господарських операцій, ухилився від сплати ПДВ в сумі 2,9 млн грн.

За результатами розслідування затверджено та направлено до суду обвинувальний акт стосовно вказаного керівника товариства за обвинуваченням у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч. 1 ст. 212, ч. 1 ст. 366, ч. 4 ст. 358 КК України.

У ході досудового слідства завдані державі збитки не відшкодовано, у зв’язку з чим в інтересах держави прокурором пред’явлено позов про стягнення  несплачених податків та накладено арешт на майно суб’єкта господарювання.

За вчинене особі загрожує максимальне покарання у вигляді штрафу від 2 до 4 тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або обмеження волі на строк до 3 років, з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3 років.

Можливо Вас зацікавить

Новини
У Золотоніському районі згоріло 3,5 гектари трави
Новини
Двом переселенцям виділили гроші на купівлю житла в Черкасах
Новини
На Умащині під час руху загорівся комбайн (ВІДЕО)