Керувати ДСНС України в Черкаській області залишили Віктора Гвоздя

Керувати ДСНС України в Черкаській області залишили Віктора Гвоздя
в Новини

19 червня Перший заступник Голови ДСНС України Олег Мельчуцький представив начальницькому складу центрального апарату та територіальних підрозділів керівників 12 регіональних підрозділів Служби. Відповідно до наказу ДСНС України від 19 червня 2015 року № 317 призначено керівників регіональних підрозділів Служби порятунку у таких областях: Сумська, Черкаська, Миколаївська, Волинська, Львівська, Донецька, Рівненська,Запорізька, Тернопільська, Житомирська, Івано-Франківська, Вінницька, інформує ДСНС України.

На Черкащині керувати залишили Гвоздя Віктора Михайловича, генерал-майор служби цивільного захисту, який з 2007 року очолює  Територіальне управління МНС у Черкаській області, з 2013 року – Управління ДСНС України в Черкаській області.

Нагадаємо, після того як у березні 2015 року на засіданні Кабінету міністрів України був заарештований голова Державної служби України з надзвичайних ситуацій Сергій Бочковський та його перший заступник Василь Стоєцький, міністр внутрішніх справ Арсен Аваков відсторонив голів управлінь ДСНС в усіх регіонах. Щодо очільників Служби в областях велися слідчі дії.

Також Віктор Гвоздь є депутатом Черкаської обласної ради нині від партії “Гідність”, до цього – від “Партії регіонів”.