Кілограм кокаїну ввіз в Україну іноземець у власному організмі

Кілограм кокаїну ввіз в Україну іноземець у власному організмі
в Новини

Правоохоронці затримали громадянина Бразилії, який намагався провезти в Україну наркотики. Його судитимуть у Черкасах. Про це повідомляє Черкаська обласна прокуратура.

За даними слідства, громадянин Федеративної Республіки Бразилія, маючи намір заробити гроші, у липні контрабандним шляхом ввіз в Україну з Бразилії у власному організмі 90 капсул, заповнених кокаїном.

Чоловік власноручно заповнив митну декларацію у міжнародному аеропорту «Бориспіль», в якій зазначив відсутність на момент проходження митного контролю товарів, переміщення яких через державний кордон України обмежено або заборонено.

Однак, за результатами проведення комплексу слідчих та процесуальних дій працівниками УСБУ в Черкаській області, за процесуального керівництва прокурорів Черкаської обласної прокуратури протиправні дії іноземця на території України припинено, а майже 1 кг наркотичного засобу, який виявлено за допомогою спеціального обладнання, вилучено.

Наразі іноземець перебуває в умовах слідчого ізолятора, до нього застосовано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою.