Кіношний екіпаж тральщика “Черкаси” поповнив лави ЗСУ

Кіношний екіпаж тральщика “Черкаси” поповнив лави ЗСУ
в Новини

Актори та учасники знімальної групи фільму «Черкаси» поповнили ряди захисників України. Про це повідомляє творча команда фільму.

Нелегко впізнати на фото в бороданеві, вдягнутому в «піксель» воїна ЗСУ «кіношного» командира тральщика «Черкаси» Романа Семисала (прототипа Юрія Федаша). Варто зазначити, що ще навесні 2014 року Семисал став режисером та виконавцем головної ролі у виставі «Рядовий Шевченко» і був включений до Всеукраїнського списку «Культурне обличчя року», а вже влітку того ж, 2014 року вирушив добровольцем у «зону АТО», як тоді називався театр бойових дій на Сході. Так що для Романа Семисала цей похід проти росіян та їхніх посіпак – вже другий.

Окрім нього, нині служать й інші актори та члени творчої групи фільму: Женя Авдеєнко, Михайло Воскобойник, Олесь Каціон, Руслан Коваль, Олег Щербина і Денис Бородін, а ще – механік камери Дмитро Золотарьов і монтажер режисерської версії фільму Віктор Онисько боронять нашу землю зі зброєю в руках.

Допомагають армії волонтери з команди фільму: художниця з гриму Марія Пілунська і асистентка з гриму Катерина Моісеєнко, художниця по костюмах Дарія Кочнєва та асистентка Ірина Ракитянська.

Символічно, що в український широкий прокат кінопрокатна версія стрічки «Черкаси» вийшла 27 лютого 2020 року, а рівно через два роки, фактично у ці ж дні герої кіноекрану стали справжніми героями, які стали на захист своєї країни…

Інформація зі сторінки Черкаської міської ради