Китайці побудують сухопутний «Титанік-2»

Китайці побудують сухопутний «Титанік-2»
в Новини, Суспільство

Китайські суднобудівники працюють над створенням повномасштабної версії «Титаніка», обіцяючи спрямовувати майбутні доходи від виручки на цілі благодійності.

Про це повідомляє “Укрінформ”  з посиланням на Міжнародне радіо Китаю.

“Доходи від продажу квитків та інших операційних проектів підуть у благодійний фонд, який використовуватиметься для гуманітарної підтримки у разі аварій суден”, – зазначається в повідомленні.

Очікується, що квитки за ціною від 3000 юанів (484 дол.) до «шестизначних цифр» за одну ніч можна буде придбати онлайн у Гонконзі, починаючи з 15 червня. При цьому сам корабель планується добудувати до кінця літа 2017 року і перетворити його на «карнавальний круїзний лайнер, відкритий для відвідувачів з усього світу». Головним інвестором проекту виступила державна Qixing energy investment group, що вклала в нього більш як один мільярд юанів (160 млн дол.), – удвічі більше, ніж коштував оригінал.

Цей «Титанік», точна копія затонулого у квітні 1912 року, буде абсолютно точно непотоплюваним, тому що стояти він буде на суші. Спорудження розважального парку проводиться в повіті Даїн провінції Сичуань (Південно-Західний Китай), де планується створити Міжнародний культурно-туристичний курорт “Романтичне Середземне море”.