“Княгиня України 2015 року”: сльози, радість і корона

в Ексклюзив, Культура, Новини

У Черкасах відбувся мегафінал X ювілейного національного конкурсу краси “Княгиня України 2015 року”. Обрали княгиню з 20-ти учасниць із різних регіонів України. Переможницею стала красуня зі Львова –  Мар’яна Панькевич. 

3

6

4

– Відразу я отримала нагороду “Княгиня посмішка” і подумала на цьому все. Як кажуть, “спасибо за внимание”. Я увійшла у десятку фіналісток, і це для мене вже було великим подвигом. Але коли маленька дівчинка крикнула номер 12, я відчула певну надію. І коли Діма Коляденко оголосив, що княгинею України стає дівчина під номером 12, я почала плакати… Я і зараз, як бачте, плачу від щастя та переповнення емоцій. Мені дуже приємно, що мене вибрали і я буду з гордістю нести цей титул! – розповіла Мар’яна Панькевич.

17І зазначимо, у перший день приїзду красунь до Черкас ми запитували дівчат, що планують робити, якщо виграють у найпрекраснішому конкурсі. І взяли випадково коментар у Мар’яни, не догадуючись, що вона стане першою княгинею 2015 року. Тоді дівчина сказала, якщо переможе започаткує конкурс у своєму рідному місті “Княгиня Львова”.knagunia2

– Тепер після перемоги, я буду проводити у рідному місті конкурс “Княгиня Львова” вже з осені. Моя мрія здійснилася! Також я поїду на міжнародний конкурс краси “Miss Internetional” і з гордістю представлятиму нашу країну, – поділилася планами на майбутнє княгиня України теперішнього року.

Без-имени-1

Без-имени-1