Колектив обласного драмтеатру висунув вимоги місцевій та обласній владі

Колектив обласного драмтеатру висунув вимоги місцевій та обласній владі
в Новини

Учора в приміщенні Черкаського обласного музично-драматичнго театру відбулись збори всього колективу, на яких зачитали лист до влади області і міста з описом ситуації, яка сталася під час проведення конкурсу на посаду директора закладу. Актори висунули перелік вимог. Про це на своїй сторінці в фейсбуці повідомив актор театру Олександр Гуменний.

Нагадаємо, нещодано конкурсна комісія обрала очільника обласного мистецького закладу. Ним став став колишній працівник обласної філармонії – Руслан Паскалов. Таке рішення комісії обурило артистів театру та викликало незадоволення громадскості.

Оскільки остаточне рішення про призначення кандидата на посаду мають ухвалити депутати обласної ради на сесії, актори провели загальні збори колективу, на яких зачитали та підписали лист з вимогами до обласної та місцевої влади.

Читайте також: Обрання керівника обласного драмтеатру спровокувало великий скандал у місті

Колектив театру висунув такі вимоги:

1. Визнати створену конкурсну комісію не чинною та розформувати її.

2. Скасувати рішення комісії про обрання переможцем конкурсу Руслана Паскалова.

3. Створити, відповідно до чинного законодавства нову конкурсну комісію, з дотриманням прозорості та публічності обрання членів комісії, проведення жеребкуванння та самих засідань конкурсної комісії з проведення конкурсного добору кандидатів на посаду керівника КЗ “Черкаський академічний обласний український музично-драматичний театр імені Тараса Григоровича Шевченка ЧОР”.

4. Залишити на посаді тимчасово виконуючого обов’язки директора-художнього керівника до проведення конкурсного добору чинного керівника театру Петра Петровича Ластівку.

5. Створити незалежну депутатьську комісію для перевірки стану проведеної реконструкції театру і відповідності її затвердженим державним стандартам та проектній документації.

– Враховуючи суспільний резонанс з цього питання не тільки в Черкасах, а й в Україні загалом, сподіваємося, що влада області нас почує і прийме правильне і законне рішення! – коментує Олександр Гуменний.

Підписали цей лист 94 працівники театру.

Нет описания фото.
Нет описания фото.
Нет описания фото.
Нет описания фото.