Коли батьки на роботі: огляд таборів денного відпочинку для дітей

Коли батьки на роботі: огляд таборів денного відпочинку для дітей
в Новини

Батьківська відпустка ще нескоро, бабусь-дідусів у селі немає, а варіант літнього табору не підходить. Що робити? Залишати малечу вдома? Ми підготували огляд черкаських таборів денного відпочинку, які стануть справжнім порятунком в таких ситуаціях: увесь день дитина займається там, увечері повертається додому, пише in.ck.ua.

Одноденний табір “Країна свят”

Можливість залишити дітей в будь-який час. З дітлахами займаються професійні аніматори. День, насичений цікавими конкурсами, майстер-класами, іграми, мультиками та дитячими фільмами, а також – розвагами на всіх атракціонах центру.

Де: вул. Сумгаїтська, 10, 2 поверх магазину “Фуршет”.
Дата і час: 1 червня – 31 серпня, з 10:00 до 20:00.
Вартість: 75 грн/день. Харчування не входить у вартість перебування дитини в одноденному таборі.

Літня школа “Велика гра”

Захоплююча гра по створенню міста своєї мрії. В грі й цікавих розвагах діти вчаться знаходити рішення різноманітних задач в родині і суспільстві. “Велика гра” проходить в формі скаутингу і не просто розвиває дітей у всіх напрямках, а й готує до дорослого життя. Перебування в літній школі – двотижневі зміни, можлива зміна один тиждень.

Де: парк “Ювілейний”.
Дата і час: 29 червня – 24 липня, з 09:00 до 18:00.
Вартість: 1440 грн за двотижневу змін, при замовленні одного тижня –720 грн.

“Змістовне літо”

Розвивально-розважальна програма від індиго-клубу “ІРІС”: цікаві квести, розваги, ігри, екскурсії, пляжний відпочинок та багато цікавого для діток 6-10 років.

Де: бульв. Шевченка, 298.
Дата і час: зміни з червня по серпень.
Вартість: 1700 грн за двотижневу зміну.

Літній табір “Smile”

Цікавий відпочинок для малюків 7-10 років під керівництвом кваліфікованих вихователів. Активні розваги, навчання і здорове харчування. До місця розташування табору діє трансфер з Черкас.

Де: с. Дахнівка, база відпочинку “Дубки”.
Дата і час: 1 червня – 31 липня, з 8:00 до 18:00.
Вартість: 120 грн/день.

Пізнавальна програма “Розкопки”

Двотижнева програма “Розкопки” (Історія мого міста) розрахована на діток 7-12 років. В рамках відпочинку малюки пізнають історію рідного міста, знайомляться з його секретами під час цікавих прогулянок, екскурсій та квестів. Крім того, їх чекають веселі пляжні ігри, заняття спортом, перегляд мультиків, години хендмейду, настільних ігор та багато іншого. Заняття відбуваються двотижневими змінами.

Де: в межах міста.
Дата і час: 1 червня – 24 липня, з 09:00 до 17:00.
Вартість: 1700 грн/2 тижні.