Коли черкащани зможуть покататися на колесі огляду?

в Новини
1 Comment
besplatka_728_90_ukr

Влітку у Черкасах з’явиться стела «Я люблю Черкаси», а восени — колесо огляду. Обидві родзинки міста розмістяться у парку «Сосновий бір». Про це повідомив у студії «Вичерпно» директор КП «Дирекція парків» Володимир Стойко.

10 квітня відбувся тендер, за яким було визначено переможця виготовлення конструкції колеса огляду.

- Наприкінці місяця вже заплановано заключення угоди на поставку цього атракціону. Тільки за умови, якщо постачальник надасть декілька документів, тим самим підтвердить законне право на поставку цього атракціону, — сказав Володимир Стойко.

Колесо огляду буде розміщене у парку «Сосновий бір» на локації колишнього атракціону. Директор КП «Дирекції парків» розповів, що підтверджено, що це місце відповідає всім вимогам для того, щоб встановлювати там даний атракціон.

Колесо огляду матиме різнопланові кабінки: 50% будуть відкриті кабінки, 50% — закриті. Тому це дасть можливість використовувати атракціон навіть взимку при температурі мінус 5.

Крім того, у парку «Сосновий бір» розташується й стела «Я люблю Черкаси».

- Стела розміститься над озером з русалкою. Там таке місце, що її буде дуже гарно видно і вона буде нормально читатися, — сказав Володимир Стойко.

Сфотографуватись біля цієї стели можна буде влітку цього року.

KAYLAS_BC

Можливо Вас зацікавить

Новини
У Лисянці розпочали ямковий ремонт дороги
Новини
Касирка з Лисянки вкрала понад пів мільйона гривень
Новини
ЧІПБ випустив 166 молодих фахівців