“Коли люстрація дійде до Свидівка?” – Микола Клименко

“Коли люстрація дійде до Свидівка?” – Микола Клименко
в Новини, Суспільство

За час головування Вовк Світлани Миколаївни на посаді сільського голови села Свидівок, за словами деяких жителів, жити стало краще. Але давайте розглянемо це «покращення» з іншого боку: прибережна зона Дніпра, яка знаходиться в межах сільської ради, незаконно продана. Частина мальовничої природи забудовується поплічниками клану Януковича і, незабаром, прості мешканці взагалі стануть чужими в цьому селі. Також існують документи, що підтверджують намір продати стадіон, що знаходиться в центрі села. В амбулаторії відсутнє обладнання для кваліфікованого обслуговування населення. Кошти, які повинні виділятися на всі ці потреби, ідуть геть на зовсім інші незрозумілі покупки КП «ЛАД», а опікуються цими проблемами лише спонсори. Нещодавно ФОП Янчевський та Директор департаменту обліку і аудиту ГО «Всеукраїнська фармацевтична палата» Олег Валентинович Борисенко подарували ФАПу глюкометри.

Декілька днів тому на зборах села депутатами сільської та районної рад неодноразово піднімалися питання, пов’язані з жахливим станом доріг та нецільовим використання бюджетних коштів Свидівоцької сільської ради.

То давайте запитаємо Світлану Миколаївну, коли за допомогою вкотре  сфальсифікованих виборів вона стане головою, «покращення» залишиться чи перейде на новий рівень? І чому люстрація органів державної влади ніяк не дійде до Свидівка?

Начальник Державної екологічної інспекції М. Г. Клименко