«Колись кидали в ці скриньки гроші, а тепер самим довелося звернутися по допомогу», — черкащани про підтримку від БФ

в Благодійність Новини Суспільство

14 людей, які опинилися в скрутних життєвих обставинах, отримали сьогодні допомогу від благодійного фонду «Деликат», який надає щомісячну підтримку важкохворим і пенсіонерам завдяки пожертвам, які збираються в скриньках, розташованих по всій мережі магазинів у місті Черкаси та Смілі, а також у їх партнерів.

Як розповів керівник БФ «Деликат» Денис Буря, цього разу вдалося зібрати понад 35 тисяч гривень, які були розподілені між 12-ма пенсіонерами, що мають скрутне матеріальне становище, та 2-ма людьми із серйозними захворюваннями.

Щомісяця на лікування Галина Михайлівна потребує мінімум 3 тисячі гривень. Ще в 46 років жінці поставили страшний діагноз — розсіяний склероз, наразі їй вже 76 і щодня вона змушена боротися зі страшною хворобою.

— Я перехворіла на інфекційне захворювання і у мене з’явилася ця хвороба. Вилікувати мені сказали це неможливо, але можна себе підтримувати. Щороку мені треба лягати в лікарню і постійно ходити на крапельниці, — розповіла свою історію жінка.

39725873_2002154656495380_3830311066466779136_n

Сім’ю пана Володимра також спіткала страшна біда. Його дружині Людмилі (65 років) ампутували обидві кінцівки і вона втратила зір, декілька місяців вона пробула в лікарні.

— Тільки на антибіотики на добу потрібно було 4 тисячі гривень. Ми зверталися до друзів, але ж знаєте, які зараз на все ціни. Колись самі кидали в ці скриньки гроші, коли не були в скруті, а ось тепер довелося самим звернутися по допомогу, — відзначив Володимр  Перегін.

39594178_519675315146904_8511504219977547776_n

Щоб збирати якомога більше коштів на підтримку людей, які того потребують, благодійний фонд запровадив акцію «Маленька дрібничка до великої справи», в рамках якої відбудеться продаж на касах магазинів наклейок і магнітів, вся виручка від продажу яких буде направлена на допомогу нужденним.

— Поки що ми це зробимо лише в одному магазині «Деликат», а якщо це спрацює, то запровадимо на касах всіх магазинів, — розповів засновник мережі магазинів «Деликат» Олег Хелетій.

Окрім того до 1 вересня триває акція «Допоможи зібрати дитину в школу», суть якої полягає в тому, що біля кас магазинів «Деликат» стоять спеціальні бокси, в які можна покласти різноманітну канцелярію, необхідну школяреві. Перед 1 вересня це навчальне приладдя буде передане діткам з малозабезпечених сімей.

Загалом по допомогу до благодійного фонду звертається чимало черкащан, відзначає Денис Буря, однак, на жаль, не всі з них дійсно опинилися в скруті.

— Багато хто спекулює на цьому, декому не подобається, коли ми починаємо телефонувати в лікарню, уточнювати діагноз і вони швиденько зникають. Потім ми цих людей бачимо зі скриньками під іншими магазинами. У нас, в принципі, так і зародилася ідея створити фонд. Ми побачили, що під нашим магазином ходить багато людей зі скриньками і збирає допомогу. Але, як з’ясувалося, ці гроші йдуть далеко не на підтримку хворих. Тому ми вирішили створити свій благодійний фонд, з прозорим збором і розподілом коштів. Всі гроші, які збираються в скриньках, віддаються людям, які до нас звертаються і які дійсно цього потребують, — наголосив Денис Буря.

39753232_1750451261676150_4927686961625300992_n

Нагадаємо, благодійний фонд «Деликат» надає підтримку черкасцям вже майже два роки. Кожний бажаючий може долучитися і допомогти людям, які потрапили в складні життєві обставини, кинувши гроші в скриньки, які розташовані в мережі магазинів «Деликат».

Можливо Вас зацікавить

Благодійність
Допомогу від благодійників отримав молодий чоловік, який травмував хребет під час пірнання
Благодійність
Благодійний фонд «Деликат» передав кошти пенсіонерам і тяжкохворим черкащанам
Благодійність
Важкі хвороби і бідність: черкащани звертаються по допомогу до благодійного фонду «Деликат» (ФОТО)