Колишнім податківцям повідомлено про підозру в службовій недбалості

Колишнім податківцям повідомлено про підозру в службовій недбалості
в Новини

Слідчим відділом прокуратури області повідомлено про підозру у скоєнні злочину, передбаченого ч. 2 ст. 367 (службова недбалість) Кримінального кодексу України двом колишнім працівникам Державної податкової інспекції в одному з районів області.

Вони не вжили заходів до відображення в інформаційній базі автоматизованої системи «Аудит» суми узгодженого грошового зобов’язання, що призвело до звільнення платника податків від грошового зобов’язання в розмірі майже 500 тис. грн. Неналежне виконання колишніми податківцями своїх службових обов’язків через несумлінне ставлення до них потягло за собою ненадходження зазначеної суми грошових коштів до державного бюджету.

На цей час у кримінальному провадженні проводяться необхідні слідчо-процесуальні дії, спрямовані на повне, всебічне та неупереджене проведення досудового розслідування, обрання підозрюваним запобіжних заходів та прийняття кінцевого процесуального рішення у відповідності з вимогами кримінального процесуального закону, – повідомляє прес-служба  прокуратури Черкаської області.