У зв’язку із інцидентом, який стався між директором телекомпанії «Антена» Валерієм Воротніком та начальником управління інспектування Станіславом Коломійцем міський голова Черкас Анатолій Бондаренко відсторонив Коломійця від займаної посади.
Нагадаємо, журналіст заявив про факт його побиття посадовою особою Черкаської міської ради.
Через це Анатолій Бондаренко дав доручення департаменту управління справами та юридичного забезпечення провести службове розслідування із відстороненням Станіслава Коломійця від займаної посади на час проведення такого розслідування.
Анатолій Бондаренко закликав правоохоронні органи повести неупереджене й об’єктивне розслідування обставин справи.
Про це інформує пресслужба міськради