Колишній черкаський директор та головний бухгалтер комунального підприємства привласнив кошти на суму понад 900 тисяч гривень

Колишній черкаський директор та головний бухгалтер комунального підприємства привласнив кошти на суму понад 900 тисяч гривень
в Новини

Повідомлено про підозру колишньому директору та колишньому головному бухгалтеру одного з комунальних підприємств Черкаської районної ради за фактом привласнення бюджетних коштів, вчиненим за попередньою змовою групою осіб, у великих розмірах.

Про це повідомили в пресслужбі Черкаської обласної прокуратури.

Підозрюваний, бувши директором комунального підприємства, заручившись підтримкою головного бухгалтера, безпідставно перерахував бюджетні кошти на власний картковий рахунок з призначенням платежу як «заробітна плата» у завищеному розмірі.

Внаслідок своїх неправомірних дій зловмисники привласнили кошти комунального підприємства на суму понад 540 тисяч гривень.

Також бухгалтер комунального підприємства з метою особистого збагачення безпідставно перерахувала бюджетні кошти на власний картковий рахунок з призначенням платежу як «заробітна плата» у завищеному розмірі в сумі 350 тисяч гривень.

Наразі вирішується питання про обрання підозрюваним запобіжних заходів.

Читайте також: На Черкащині судять чоловіка, який вбив свою дружину