Колишнього посадовця Черкаської ОДА судитимуть за недбалість під час будівництва спортивної школи

Колишнього посадовця Черкаської ОДА судитимуть за недбалість під час будівництва спортивної школи
в Новини

Прокурори Черкаської окружної прокуратури скерували до суду обвинувальний акт стосовно колишнього посадовця одного з департаментів Черкаської обласної державної адміністрації за фактом вчинення службової недбалості, що завдало тяжких наслідків охоронюваним законом державним інтересам. Про це повідомили в пресслужбі обласної прокуратури.

За даними слідства, обвинувачений упродовж 2018-2019 років, під час реконструкції та добудови спеціалізованої дитячо-юнацької спортивної школи в місті Черкаси допустив відхилення від проектної документації та застосування матеріалів, які не передбачені проектом.

Згідно проведених експертних досліджень, це призвело до неможливості подальшої добудови й використання спортивних залів за їх цільовим призначенням без виконання робіт з цілковитого демонтажу деяких несучих конструкцій або без внесення змін до проектної документації в частині підсилення існуючих несучих конструкцій.

Неналежно виконані роботи були повністю оплачені за рахунок бюджетних коштів, внаслідок чого бюджету завдано збитків на загальну суму більш ніж 1,8 млн грн.