Команди яких сіл Черкаського району будуть змагатися на дитячому турнірі з міні-футболу?

Команди яких сіл Черкаського району будуть змагатися на дитячому турнірі з міні-футболу?
в Новини, Спорт

Результати жеребкування, за яким найталановитіші юні футболісти 10-13 років Черкаського району виборюватимуть І місце у Кубку відкриття сезону 2016-2017, відомі.

Учасниками дитячого турніру з міні-футболу стали команди наступних сіл:

Група А: Байбузи-Свидівок, Тубільці-Яснозір’я,  Геронимівка-Білозір’я, Будище-Мошни.

Група Б: Леськи-Червона Слобода, Сагунівка-Руська Поляна, Хацьки-Вергуни, Хутори-Степанки (саме Степанки були переможцями попереднього турніру).

Дитячий турнір з міні-футболу пройде 8-9 жовтня. Відкриття турніру відбудеться у селі Будище (там зіграють команди групи А). Ігри групи Б планують провести у селі Червона Слобода. Чверть фіналу буде зіграно у Степанках або в Руській Поляні.

14438887_1256576044416269_896979409_o

Ініціатор турніру, депутат Черкаської обласної ради Анатолій Яріш розповів, що в основі ідеї створення та проведення дитячого турніру лежить залучення дітей на селі до спорту взагалі і футболу зокрема. Звичайно, такий турнір надає можливість потрапити до футбольного клубу «Черкаський Дніпро».

“У таких дитячих щирих турнірах підзаряджаєшся емоційно. Я вже приїжджав на ці змагання і був дуже вражений дитячою відданістю справи”, – поділився враженнями від попереднього турніру головний редактор журналу “Футбол” Артем Франков.

Співорганізатор турніру, перший віце-президент футбольного клубу «Черкаський Дніпро» Сергій Лашкул сказав, що чим частіше відбуватимуться такі турніри, тим більше шансів мають діти, щоб проявити себе і вийти у великий футбол.