Командира підрозділу «Холодний Яр» посмертно нагородили однойменною відзнакою

в Новини

Обласний керманич вручив родині загиблого «Чеха» ювілейну відзнаку «Холодний Яр». Минула неділя була поминальною у Смілі. У цей день на могилі Євгена Войцехівського також відкрили пам’ятник.

Героїчний черкащанин поліг у бою на Луганщині торік у липні. Він родом із Кам’янки, проживав у Смілі. Мав дружину та двох діток. Євген Войцехівський командував окремим підрозділом «Холодний Яр» у складі штурмового батальйону «Айдар».

– Усі належні виплати ми отримали, – розповідає мати загиблого бійця Любов Іванівна. – Статус учасника АТО Жені теж надали, а його діткам призначили пенсії. Зараз оформляємо земельну ділянку. А ще – клопотатимемо про перейменування вулиці на його честь.

Єдине досі невирішене питання – житлове. Утім якнайшвидше зарадити цьому пообіцяли новопризначені керівники міста й району. Вони відвідали родину Євгена Войцехівського разом із головою Черкаської ОДА.

– Я мав честь бути знайомим із Євгеном, – зауважує Юрій Ткаченко. – Це – справжній патріот, справжній українець, гідний нащадок дідів-прадідів. Він серед перших взяв до рук зброю і став на захист Батьківщини. І його родину ми всіляко підтримуватимемо. Ось домовилися, що діти Жені цього літа оздоровляться в місцевому санаторії.

Відзнаку «Холодний Яр» із рук обласного керманича отримали сини загиблого бійця. Старший Валера каже: хоче бути солдатом, як виросте.

– Я нічого не буду боятися, – запевняє хлопчик. – Буду захищати Україну, як тато. Буду, як він, бити тих, хто її не любить!!!

11171805_882613318466856_453591707_o

Прес-служба Черкаської ОДА