Командна робота та особистий професіоналізм – запорука успіху

Командна робота та особистий професіоналізм – запорука успіху
в Новини

Недаремно кажуть, що людина формує колектив, а колектив формує людину. Така взаємопов`язанність підмічена неспроста. У будь-якій справі головне – це особистість. І саме від неї залежить, чи зможе вона досягнути високого рівня майстерності та професіоналізму, чи зможе реалізувати поставлені завдання задля спільного успіху й досягнення відмінних результатів. Черкаському лісгоспу в цій площині є чим гордитися, повідомляє сайт Черкаського обласного управління лісового та мисливського господарства.

Одним з тих, хто сповна віддається улюбленій справі, є майстер лісу Дахнівського лісництва Черкаського лісгоспу Володимир Хряпак. У цьому підрозділі вже працює шістнадцятий рік і пишається тим, що продовжує лісівничу династію – в Дахнівському лісництві довгий час працював на посаді лісника його батько. Обов’язків Володимир Іванович має багато, проте найбільш відповідальний для нього період – пожежонебезпечний сезон.

– Під час високого та найвищого класу пожежної небезпеки ми всі постійно перебуваємо в лісі – патрулюємо, спілкуємося з населенням щодо обережного поводження з вогнем у насадженнях, – зазначає Володимир Хряпак. – Підрозділ у нас непростий – приміська зона біля обласного центру, тому вогонь у лісі – то найстрашніше, що взагалі може бути.

Найбільше в роботі подобається Володимиру Івановичу весняна пора, коли відбувається посадка лісу.

– Аж душа радіє від того, коли спостерігаєш, як з невеличких сіянців виростають сосни, а через десятки років з них буде справжній ліс. Виходить так, що ми з колегами працюємо сьогодні, але винятково на далеке майбутнє, для наступних поколінь, – ділиться роздумами Володимир Іванович.

А ще задоволений своїм керівником – лісничим Володимиром Нелезом. За словами Володимира Хряпака, то справжній лісівник, яких ще треба пошукати, має величезний досвід та найкращі людські якості, завжди приймає виважені рішення.

Задоволений своєю роботою і тим, що працює в лісовій галузі й Іван Штабрат – тракторист Руськополянського лісництва Черкаського лісгоспу.

i

– Коли є готовність кожного співробітника включатися у виконання будь-якого складного завдання, тоді колектив починає працювати як злагоджений механізм, – наголошує директор Черкаського лісгоспу Андрій Пустовіт. – Такі люди праці є нашою гордістю, на них необхідно рівнятися, і про них намагаємося найбільше турбуватися. Саме їхній професіоналізм, відповідальність, відданість є важливим важелем в забезпеченні успіху всього колективу та в досягненні позитивного результату діяльності підприємства.