Комунальне підприємство Черкаської облради визнали одним із найкращих в Україні

Комунальне підприємство Черкаської облради визнали одним із найкращих в Україні
в Новини

За результатами національного бізнес-рейтингу в Україні у програмі «Лідер – галузі 2021», одним із найпотужніших та найприбутковіших комунальних підприємств України стало «Управління по експлуатації Будинку рад і об‘єктів обласної комунальної власності». Про це повідомляє пресслужба Черкаської обласної ради.

Рейтинг укладено за підсумками незалежного аналізу фінансово-господарських показників діяльності 1 237 916 підприємств України.

Підприємство посіло 1 місце у Черкаській області та 7 місце по Україні у номінації «Фінансові показники успішної діяльності» серед переліку кращих державних і комунальних підприємств, що надають в оренду, або ж експлуатують власне чи орендоване нерухоме майно. Також воно увійшло в число номінантів рейтингу національної премії «Вибір Країни» і може отримати статусу «Вибір Країни» 2021.

Підприємство має певну специфіку роботи, пріоритетними напрямками діяльності є утримання будівель, приміщень та прилеглої території Будинку рад, передача приміщень в оренду, утримання в справному стані комунікацій, системи опалення, водопостачання тощо.