Комунальники пояснили, чому в сквері «Квітковий» немає зелених насаджень

в Новини

Фото «Суспільне»

До проєкту будівництва скверу «Квітковий» будуть внесені зміни. На цьому наголосили під час щотижневої наради міського голови із директорами комунальних підприємств міста.

«Той проєкт, який називається «Квітковий сквер» зі сквером нічого спільного не має. Це схоже нині більше на стоянку чи зупинку для транспорту. Я б попросив внести зміни до проєкту, вирізати лунки для посадки дерев, зробити більш архітектурно-сучасним обличчя центральної частини міста», — наголосив Бондаренко. 

Спочатку посеред скверу планували посадити велике дерево і навкого нього облаштувати клумбу. Проте через протипожежні норми зробити це немає можливості, адже для пожежної машини має бути місце для розвороту — 17,5 метрів.

«Там мають бути висаджені клени ясеновидні, але їх у Черкасах немає, ми замовили із Західної України. Усього плануємо посадити  близько 50 насаджень», – розповів директор КП “Черкаські ринки Тарас Кібало. 

У підсумку розмови Анатолій Бондаренко запропонував перейменувати «Квітковий сквер» на площу перед Центром дитячої та юнацької творчості.

Нагадаємо, на початку квітня на території скверу почали роботи із мощення території. У сквері встановлять ліхтарі, які працюватимуть від сонячної енергії, та лавки, де можна буде зарядити свої гаджети. Також там поставлять контейнери для сортування сміття.

На ці потреби в Програмі соціально-економічного передбачили 2 мільйони гривень. Кошти на реконструкцію цієї території виділили ще у 2020 році та через коронавірусну пандемію кошти із КП «Черкаські ринки» зняли. Тендер щодо облаштування території оголосили на початку цього року.

Можливо Вас зацікавить

Новини
Збитки понад 800 тисяч: підприємець незаконно використовував підземні води Черкас
Новини
Які спортивні події відбудуться в Черкасах цього тижня
Новини
Вісім пожеж на відкритих територіях ліквідували за вихідні