Комунальники просять уманчан запастися водою

в Новини

9-10 червня 2018 року в м. Умань буде проводитись планова профілактична промивка та дезінфекція водопровідних мереж, — пише Рідний край.

Під час проведення промивки категорично забороняється вживати воду для господарських та питних потреб. В ці дні вода з водопровідних мереж міста матиме дуже специфічний запах. Тому для питних потреб необхідно зробити запас води заздалегідь. Краще це зробити в четвер та п’ятницю (7-8 червня) поступово, щоб уникнути ситуації, коли уманчани одночасно почнуть набирати воду, що може спричинити падіння тиску в мережах.

Промивка – це знезараження та дезінфекція водопровідних мереж міста. Протягом року в них накопичується осади та залишки експлуатації технічних вузлів (іржа тощо), тому для профілактики і покращення якості води потрібно проводити промивку.

Технологічно перед початком промивки трубопроводи звільняють від чистої води, яка повинна була потрапити до споживача. Ця вода випускається через пожежні гідранти в різних точках міста. Хлорована ж вода після промивки зливається виключно у каналізаційні спуски. Тому, люди можуть бачити на вулицях міста виливи, але це звичайна вода, яка тече з крану.

«Звертаємося з проханням до всіх споживачів послуг з централізованого водопостачання, особливо до керівників дитячих дошкільних установ, шкіл, закладів охорони здоров’я та соціальної сфери, з метою уникнення бактеріального забруднення внутрішніх мереж водопостачання та споруд для створення запасів води, одночасно з промивкою та дезінфекцією міських мереж централізованого водопостачання здійснити промивку та дезінфекцію внутрішніх мереж та споруд ввірених Вам закладів. При проведенні промивки внутрішніх мереж необхідно забезпечити випуск води в міську каналізаційну мережу до зникнення запаху хлору», — зазначають в адміністрації КП «Уманьводоканал».

Можливо Вас зацікавить

Новини
5 800 черкащан вакцинувалися за добу
Новини
У Черкасах зменшать кількість МАФів
Новини
Нові правила: при перетині кордону невакциновані мають встановити застосунок «Вдома»