На Черкащині мобільним вогневим групам зенітно-кулеметного батальйону передали шість потужних планшетів із павербанками.
Про це повідомив очільник Черкаської ОВА Ігор Табурець.
Варто зазначити, що раніше підсилення 20 FPV-дронами отримала 58 окрема мотопіхотна бригада імені гетьмана Івана Виговського.
“Хай усе відпрацьовує на максимумі проти ворога. Задля збереження життів наших оборонців і цивільних, а ми зі свого боку вже готуємо нове підсилення від області, масштабне”, — зазначив Ігор Табурець.




Також читайте: Під час ДТП у Червоній Слободі загинула жінка (ФОТО)