Координаційна рада сил Майдану пообіцяла контролювати ямковий ремонт у Черкасах

Координаційна рада сил Майдану пообіцяла контролювати ямковий ремонт у Черкасах
в Новини, Суспільство

Координаційна рада сил Майдану в черговий раз завітала на сесію міськради, щоб нагадати депутатам, що з 28 квітня, коли їхній представник Даниїл Майоров у цьому ж залі висловив вимоги перевірити роботу одіозних керівників департаментів, справа майже не зрушила з місця. 

 – Протягом травня перевірили діяльність лише директора департаменту житлово-комунального комплексу Андрія Наумчука. Якщо такими темпами ми будемо проводити перевірки, то й до нового року не справимося,- зауважив представник сил Майдану.

Окрім того вони запропонували створити комітет конкурсних торгів (або конкурсний комітет), який складатиметься з представників департаменту та громадськості. Створення такої комісії вони запропонували знову ж таки розпочати з департаменту ЖКК, робота якого, за їхніми оцінками, є однією з найскладніших.

Координаційна рада сил Майдану пообіцяла також контролювати й проведення ямкового ремонту. Захопивши із собою шину, вони акцентували увагу міськради, що проблему з дорогами все-таки потрібно вирішувати.

 – Це не для того, щоб вас налякати, а  щоб показати, що ми не байдужі до долі міста, – сказали вони.

01

03