Кошова розповіла, коли Черкаська область досягне колективного імунітету проти COVID-19 (ВІДЕО)

Кошова розповіла, коли Черкаська область досягне колективного імунітету проти COVID-19 (ВІДЕО)
в Відео, Медицина, Новини

Аби досягнути колективного імунітету проти COVID-19, в Черкаській області треба провакцинувати мінімум 70% населення. Про це заявила заступниця голови Черкаської ОДА Лариса Кошова в студії “ВиЧЕРпно”. 

“70% ми маємо досягти! Якщо буде більше – це, звичайно, буде дуже добре. Як тільки нам буде надходити вакцина, повірте, будемо відразу щеплювати! У нас в центрах медико-санітарної допомоги вже сформовані списки осіб 65+, які готові вакцинуватися”, – розповіла Кошова.

За її словами, нині проблеми із охочими щепитися – немає.

“Люди розуміють, що вакцинацією ми можемо здолати коронавірусну хворобу”, – наголосила Кошова.

Станом на 18 травня, з початку вакцинальної кампанії, щеплення отримали 35 739 черкащан. З них 1 дозу отримали 34 704 осіб, а завершили вакцинацію 1 035 осіб.

Сьогодні ж Україна отримала нову партію вакцини Pfizer проти COVID-19. 122 850 доз вакцини Comirnaty від Pfizer-BioNTech у межах механізму COVAX були доставлені спеціальним рейсом. Загалом до кінця тижня Україна отримає 473 850 доз вакцини, а також розчинник для ін’єкцій.

Очікується, що 378 000 доз вакцини Comirnaty від Pfizer-BioNTech буде виділено на щеплення 1 та 2 дозами для 189 тисяч працівників сфери освіти. Інші дози — для пріоритетних груп із першого та другого етапу вакцинації.

Детальніше про це та інше дивіться у нашому відео: