Коштів, які виділили Канівській ЦРЛ, вистачить тільки до жовтня

Коштів, які виділили Канівській ЦРЛ, вистачить тільки до жовтня
в Новини

Головний лікар Канівської ЦРЛ написала лист керівництву міста та району із проханням виділити додаткове фінансування для лікувального закладу.Про це інформує спеціальний кореспондент «Kanos».

Так, на сьогоднішньому засіданні бюджетної комісії районної ради, головний лікар Канівської ЦРЛ Віра Шапошник зачитала лист, який вона направила до голови райради, голови РДА та міського голови, із проханням виділити додаткове фінансування для лікувального закладу.

За її даними, коштів, які наразі виділили для медичного закладу, вистачить для його утримання до кінця вересня.

У відповідь на це, голова Канівської РДА Дмитро Шелест запитав у головного лікаря Канівської ЦРЛ суми, які перераховували на утримання медичного закладу із бюджетів різних рівнів.

За інформацією Віри Шапошник, із державного бюджету для установи виділяли понад 20 млн.грн., із обласного – 668 тис.грн, із районного бюджету – 2, 280 млн.грн, з міського – 405 тис.грн., а із сільських – 74 тис.грн.

Відтак, уже незабаром питання фінансового утримання Канівської ЦРЛ планують розглянути на спільному засіданні бюджетних комісії районної та міської рад у вересні.