Коваленко спростовує звинувачення щодо свого негативного ставлення до переселенців

в Новини

Про що й написала на своїй сторінці у соціальній мережі “Фейсбук”.

 – Проти мене розгорнули інформаційну війну. У низці всеукраїнських інформаційних видань з’явились брехливі публікації про моє нібито негативне ставлення до преселенців зі Сходу. Як доказ, вони навели мої слова, вирвані з контексту. Ніяких рішень і розпоряджень щодо переселення втікачів зі Сходу у зону АТО чи щодо їхнього працевлаштування деінде я не приймала. Розумні люди зрозуміють, що для цього в мене немає і відповідних повноважень.

Півроку тому на координаційній нараді обговорювали неадекватну поведінку декого із переселенців, які ображали партіотичні почуття черкащан. Тоді я сказала саме про таких людей, які вчиняли вандальські дії щодо пам’ятників і брутально себе поводили, що краще, щоб вони свою енергію спрямували на відбудову Донбасу, зруйнованого сепаратистами і російськими найманцями. Ці випадки були висвітлені в обласній пресі і набули широкого розгололосу у суспільстві.

Цим тепер скористались інформаційні кілери, найняті земельним рейдером. Вони виклали у мережу відео зі зміненою датою, щоб люди думали, що це було сказано тепер і саме в тому контексті, щоб демонструвати людям моє начебто вороже ставлення до переселенців. Хоча насправді і обасною радою, і мною особисто надається усебічна підтримка цим знедоленим українцям.

На ці брехливі закиди вже відреагували декілька столичних високопосадовців, зокрема, Міністр соціальної політики України Павло Розенко і член політради «Батьківщини» Андрій Павловський. Вони не були ознайомлені зі справжнім станом речей, і цей підступний трюк ввів їх в оману. Шкода, що вони поспішили звинуватити мене, не знаючи справжнього стану речей.

Прикро, що цю брехню підхопила низка всеукраїнських видань, журналісти яких повелись непрофесійно, не звернувшись до мене по коментарі.

Напад на мене – це логічний наслідок моєї принципової позиції у боротьбі із земельою мафією. Я виступила на захист законних інтересів і прав селян кількох районів Черкащини, які потерпають від дій земельного рейдера. Але усі ці злостиві та неправдиві інструменти інформаційного тиску не змусять мене змінити думку і припинити відстоювати інтереси громади і простих людей, – написала голова обласної ради Валетина Коваленко.