Кожне домогосподарство області має отримати бланки для отримання субсидій

в Новини

У Черкаській області забезпечено виготовлення та доставку до споживачів бланків для призначення субсидій в кількості 610 тис. штук, що відповідає повному охопленню домогосподарств області. Про це повідомив заступник голови – керівник апарату облдержадміністрації Віталій Коваль під час всеукраїнської селекторної наради під головуванням Прем’єр-міністра Арсенія Яценюка. Черкащину представляли керівники структурних підрозділів ОДА, Укрпошти, Черкасиобленерго, Черкасигаз та ін.

Прем’єр нагадав, що Уряд запровадив спрощений порядок надання житлових субсидій. Так, громадянам надсилаються заява і декларація, вони їх заповнюють та надсилають поштою для отдійримання субсидії. А для оперативної та якісної поінформованості громадян з приводу процедури заповнення бланків, у кожній області працюють гарячі лінії.

– На сьогодні в кожному районі Черкаської області та безпосередньо в місті цілодобово працюють гарячі лінії, – констатував заступник голови. – Завдяки цьому кожна особа може звернутися за відповідним номером телефону, щоб дізнатися необхідну їй інформацію щодо оформлення бланків. Ці номери розміщено в інструкціях, які отримують черкащани разом із бланками заяв.

У цілому, за статистикою Урядового контактного центру, 90% громадян України отримали заяви і декларації на отримання субсидій.

Сайт Черкаської ОДА