Кращим спортсменом серпня на Черкащині став гімнаст

Кращим спортсменом серпня на Черкащині став гімнаст
в Новини

Ілля Ковтун – кращий спортсмен серпня-2022 на Черкащині. Юнака та його тренерку Ірину Надюк відзначать грамотою та грошовою премією.

Про це повідомили в пресслужбі Відділення НОК у Черкаській області.

У серпні на Черкащині на звання кращого спортсмена місяця за результатами виступів на всеукраїнській та міжнародній арені претендували троє атлетів. Експертна комісія при відділенні НОК України в Черкаській області розглянула кандидатури Єлизавети Нечитайло (кінний спорт), Софії Лягоцької (бокс) та Іллі Ковтуна (гімнастика спортивна). Переможцем одностайно обрали гімнаста Іллю Ковтуна за результативну участь у Мультиспортивному чемпіонаті Європи.

Зауважимо, заслужений майстер спорту України Ілля Ковтун взяв участь у Мультиспортивному чемпіонаті Європи, що відбувся 18-21 серпня в Німеччині (м. Мюнхен). Там спортсмен виборов срібну нагороду на паралельних брусах. Крім того, Ілля став п’ятим у вільних вправах, 11-м – у багатоборстві, команда ж посіла 9-те місце. Загалом результат гімнаста – 3575 очок.

Кандидат у майстри спорту Софія Лягоцька 10-20 серпня взяла участь у чемпіонаті Європи з боксу серед юнаків та дівчат у Туреччині. Боксерка здобула третє місце у ваговій категорії 42 кг. Софія – вихованка Уманської ДЮСШ, БК АРЕС. Результат спортсменки – 500 очок.

Єлизавета Нечитайло стала учасницею чемпіонату України з кінного спорту, що приймав Жашків 4-7 серпня. Спортсменка виборола перемогу у вправі 2*. Єзизавета представляла ГО ЧОО ФСТ «Динамо» та Черкаську комплексну дитячо-юнацьку спортивну школу. На змаганнях вона набрала 300 очок.