Кременчуцьке водосховище поновлює свої рибні запаси

в Новини

15 жовтня 2015 року розпочато введення в іхтіофауну Кременчуцького водосховища господарсько-цінних споживачів фіто- і зоопланктону та вищої водної рослинності за кошти користувачів, які здійснюють спеціальне використання водних біоресурсів.

Про це інформує “Черкасиробоохорона”.

Вселення рослиноїдних риб (особливо білого товстолоба та білого амура) має велике рибогосподарське і біомеліоративне значення, і розглядається як найважливіший засіб покращення умов формування промислової рибопродукції та недопущення погіршення екологічного стану водного об’єкту.

За участю представників Черкасирибоохорони, Держекоінспекції та виконавця відтворення в акваторію верхньої частини водосховища в районі   с. Сокирно Черкаського району було випущено 37 тисяч екземпляр цьоголітки білого та строкатого товстолобика.

– Закликаємо всіх бажаючих залучитися до проведення заходів із штучного відтворення рибних запасів Дніпра! Тільки шляхом щорічного зариблення ми зможемо досягнути повного використання кормового потенціалу водосховища та підвищити  показник його  рибопродуктивності, – звернувся до громадськості начальник Черкасирибоохорони Д. Ю. Дядик