«Крутий спуск» повертається: черкащан запрошують майструвати дивакуваті тачки

в Новини

Ванна на колесах, стіл чи корабель. Яких тільки тарантасів не вигадували учасники «Крутого спуску» в попередні роки. Та ідеї для саморобних машинок без двигуна не вичерпуються. І свій крейзі задум черкасці можуть реалізувати вже на День Незалежності. Цього року перегони на саморобних машинках «Крутий спуск» відбудуться якраз 24 серпня в межах фестивалю фестивалів «ManyFest».

Нині вже розпочалася реєстрація для участі в «Крутому спуску». А технічні вимоги для тарантасів цьогоріч простіші, ніж будь-коли. Незмінне правило — не повинно бути двигуна! А участь традиційно — безоплатна.

Матеріалами для «тачки» може стати будь-що: дерево, пінопласт, папір, пластик чи давно забуті речі в гаражі. Але не можна використовувати звичайні автомобілі чи основи від них. Як і завжди, машинка має бути без двигуна, але з рульовим механізмом будь-якої форми та з гальмами. Батареї, електроприлади чи інші допоміжні елементи використовувати не можна. Адже на першому місці — незвичний зовнішній вигляд машинки, а не її швидкість.

peregony samorobni tachky 6

peregony na tachkah 4

Організатори — Автомобільний клуб «Черкаси» — нагадують, що водіями тачки може бути як одна особа, так і кілька. Інша частина команди машинку штовхає, і далі вона котиться по інерції Замковим узвозом. Для цього в неї має бути мінімум три колеса. А скільки їх може бути максимум — на вибір команд.

— Водій чи водії обов’язково мають бути в шоломі. А розміщуватися в машинці можна як завгодно. Якщо в команд виникатимуть питання щодо технічного виготовлення «тачок», ми залюбки проконсультуємо, — зауважує засновник «Крутого спуску» Андрій Яроменко. — Проявіть фантазію та вигадайте тачку, якої досі ще не було на «Крутому спуску».

Посилання для реєстрації https://cutt.ly/4m4ZUCT

Подія у фейсбуці https://www.facebook.com/events/1436334976728214

Можливо Вас зацікавить

Новини
«Серед пацієнтів реанімації – жодного вакцинованого»: черкащан закликають щепитися проти COVID
Новини
18 черкащан померли, жоден не одужав: в області від коронавірусу лікуються більше 10 тисяч осіб
Новини
Збирала гриби й загубилася: у лісі на Черкащині понад три години шукали літню жінку