Кухарчук розповів, хто боротиметься за депутатський мандат на парламенських виборах по 197 округу (ВІДЕО)

Кухарчук розповів, хто боротиметься за депутатський мандат на парламенських виборах по 197 округу (ВІДЕО)
в Новини

Член політичної партії “Національний Корпус” Ігор Зайчук балотуватиметься в народні депутати України по 197 округу. Про це у студії “ВиЧЕрпно” розповів очільник обласного осередку Нацкорпусу Дмитро Кухарчук.

Раніше округ №197 представляв депутат від ПП «Слуга народу» Олександр Скічко, який нещодавно очолив Черкаську ОДА.

– Ми поки що не ухвалили офіційного рішення, партійних зборів у нас ще не було, але ми вже бачимо людину, яку ми хочемо висунути, це – Ігор Зайчук. Він обома руками “за”! Я думаю, що він готовий представляти цей округ, адже він проживає в його межах з дитинства та знає його проблеми , – наголосив Кухарчук.

За його словами, попри велику конкуренцію Зайчук має реальні шанси поборотися за перемогу на цьому окрузі.

– Кандидатів буде дуже багато, там прогнозують близько 30 осіб від різних політичних сил. До того ж, мають бути там і гіганти української політики, такі як Ляшко, Яценюк, Томенко, Голуб, хтось від Скічка ж піде і буде користуватись адміністративним ресурсом. Я впевнений, що на фоні їх боротьби ми маємо шанс взяти депутатський мандат, – каже Кухарчук.

Зазначимо, точна дата виборів ще не відома, проте за Законом України вони мають відбутися в березні або жовтні цього року. Про свої наміри балотуватися в народні депутати по 197 округу вже заявив Роман Сущенко від партії «Європейська солідарність» та Андрій Іллєнко від “Свободи”.

Детальніше про це та інше дивіться у нашому відео: