Кухарчук розповів, хто боротиметься за депутатський мандат на парламенських виборах по 197 округу (ВІДЕО)

в Новини

Член політичної партії «Національний Корпус» Ігор Зайчук балотуватиметься в народні депутати України по 197 округу. Про це у студії «ВиЧЕрпно» розповів очільник обласного осередку Нацкорпусу Дмитро Кухарчук.

Раніше округ №197 представляв депутат від ПП «Слуга народу» Олександр Скічко, який нещодавно очолив Черкаську ОДА.

— Ми поки що не ухвалили офіційного рішення, партійних зборів у нас ще не було, але ми вже бачимо людину, яку ми хочемо висунути, це — Ігор Зайчук. Він обома руками «за»! Я думаю, що він готовий представляти цей округ, адже він проживає в його межах з дитинства та знає його проблеми , — наголосив Кухарчук.

За його словами, попри велику конкуренцію Зайчук має реальні шанси поборотися за перемогу на цьому окрузі.

— Кандидатів буде дуже багато, там прогнозують близько 30 осіб від різних політичних сил. До того ж, мають бути там і гіганти української політики, такі як Ляшко, Яценюк, Томенко, Голуб, хтось від Скічка ж піде і буде користуватись адміністративним ресурсом. Я впевнений, що на фоні їх боротьби ми маємо шанс взяти депутатський мандат, — каже Кухарчук.

Зазначимо, точна дата виборів ще не відома, проте за Законом України вони мають відбутися в березні або жовтні цього року. Про свої наміри балотуватися в народні депутати по 197 округу вже заявив Роман Сущенко від партії «Європейська солідарність» та Андрій Іллєнко від «Свободи».

Детальніше про це та інше дивіться у нашому відео:

Можливо Вас зацікавить

Новини
У ПАТ «Чекрасиобленерго» просять передати показники лічильника
Новини
Сильний вітер і мороз: якою буде погода в області завтра
Новини
Для Черкас планують купити нові тролейбуси в кредит