Кухарчук розповів, за якої умови готовий і надалі відстоювати питання недопустимості забудови Замкового узвозу (ВІДЕО)

Кухарчук розповів, за якої умови готовий і надалі відстоювати питання недопустимості забудови Замкового узвозу (ВІДЕО)
в Відео, Новини, Суспільство

Представники “Національного корпусу” готові й надалі відстоювати позицію з приводу недопустимості забудови Замкового узвозу житловими будинками, поверховість яких закриватиме огляд Дніпра, якщо містяни також проявлять активність в цьому питанні. Таку думку в студії “ВиЧЕрпно” висловив очільник обласного осередку політичної сили Дмитро Кухарчук.

Нагадаємо, нещодавно міський голова розмістив у мережі проєкт забудови Замкового узвозу. Анатолій Бондаренко запевнив, що вид на Дніпро не буде перекритий, а історичний «будинок із грифонами» не тільки збережуть, а ще й реставрують. Депутат ЧМР Нарек Казарян повідомив нашому виданню, що на самому пагорбі буде двоповерхова будівля, яка каскадом переходитиме у триповерхову, внизу – три чотириповерхові, а з правої сторони від оглядового майданчика – восьмиповерхівка.

Громадські слухання по забудові цієї території проведені не були. У зв’язку з цим містяни зібралися на акцію протесту.

– Я для себе вирішив, що я готовий за це питання йти до кінця, якщо містяни вийдуть. Якщо містяни не вийдуть, то я тоді скажу: “Якщо вам це не треба…” Має бути розуміння певної єдності в таких питаннях. Я все ж прошу всіх не бути байдужими і приходити (на громадські слухання – ред.), – прокоментував Кухарчук.

За його словами, для них це питання є принциповим.

“Я ще тоді говорив, що Генеральний план міста змінюють для того, щоб забудовувати ось такі об’єкти. Це одне з небагатьох місць, в які я можу повести своїх друзів, які до мене приїздять. Пагорб Слави, Чайка, черкаська набережна, храм Білого Лотосу, Соснівка – в принципі у нас немає більше таких місць… І ось одне з таких місць у нас зараз хочуть забрати”.

Детальніше про це та багато іншого дивіться у нашому відео: