Кухарчук вимагає створити опертивний штаб для оборони Черкащини

Кухарчук вимагає створити опертивний штаб для оборони Черкащини
в Новини

Лідер обласної організаціїї ПП “Національний корпус” Дмитро Кухарчук звернувся до обласних депутатів та голови Черкаської обласної ради Анатолія Підгорного із вимогою створити оперативний штаб при Черкаській міській раді, який займатиметься комунікацією із населенням у разі вторгнення російських військ на територію України.

До відповідної робочої групи лідер “Нацкорпусу” попросив залучити представників СБУ, ДСНС, ГУНП, структурних підрозділів обласної ради, черкаського виконкому, Штабу оборони Черкащини та представників ветеранських спілок.

“Звертаю вашу увагу на напружену військово-політичну ситуацію на східних кордонах України. Дані української розвідки показують, що нині на кордоні спостерігається скупчення російських військ – понад 170 тисяч особового складу”, – наголосив Кухарчук.

Голова Черкаської ОДА Олександр Скічко зазначив, що підготовка до оборони області відбувається відповідно до чинних правових норм.

Нагадаємо, на сесії Черкаської міської ради командир бригади територіальної оборони в Черкаській області, підполковник Анатолій Стуженко повідомив про необхідність створення підрозділів тероборони на території міста до 15 січня 2022 року.