Купалися без нагляду батьків: на Черкащині в нетверезих батьків вилучили дітей (ФОТО, ВІДЕО)

Купалися без нагляду батьків: на Черкащині в нетверезих батьків вилучили дітей (ФОТО, ВІДЕО)
в Новини

В одному із сіл Черкаського району поліцейські, приїхавши на виклик про бійку, виявили дітей, які купалися у водоймі без нагляду батьків. Їх передали до центру соціально-психологічної реабілітації дітей. Про це повідомили в пресслужбі Поліції в Черкаській області. 

25 червня поліцейські отримали виклик від жителів села Черкаського району про те, що на березі річки відбувається бійка між двома чоловіками. Коли правоохоронці прибули на місце події, учасники вже самостійно врегулювали конфлікт та допомоги поліції чи медиків не потребували.

«Тоді охоронці порядку помітили чотирьох дітей, які перебували у воді без нагляду дорослих й почали питати відпочивальників, де їхня мати. Очевидці вказали на жінку, яка перебувала у стані сильного алкогольного сп’яніння й спала на березі. Жінка не реагувала на оточення та навіть не могла пояснити правоохоронцям, де і чим займаються її діти», – йдеться в повідомленні.

0E42B79C-2E1B-4358-930D-175D4AA06ACC
Поліцейські викликали на місце співробітників ювенальної поліції та служби у справах дітей. З’ясувалося, через те, що мати належним чином не доглядала за дітьми, вона вже перебувала на обліку. Їй навіть давали час на виправлення однак, висновків жінка не зробила та не змінилася у виконанні батьківських обов’язків. Перебував на місці події й чоловік та батько. Він так само був напідпитку, як і дружина.

F1C1774D-FA3C-41A5-99CE-E724270948ED

На місці служби ухвалили рішення направити дітей до Черкаського обласного центру соціально-психологічної реабілітації дітей “Теплий дім”.

Наразі Черкаська служба у справах дітей готує документи до суду для позбавлення матері батьківських прав. Крім того, відносно чоловіка та жінки за невиконання ними батьківських обов’язків правоохоронці склали відповідні адміністративні матеріали.

Відео з місця події можна подивитись ТУТ.