Квітковий павільйон біля драмтеатру вже майже демонтували (ФОТО)

Квітковий павільйон біля драмтеатру вже майже демонтували (ФОТО)
в Новини

Згідно з рішенням суду, сьогодні, 7 лютого, на площі біля Черкаського обласного драматичного театру почали демонтувати квітковий павільйон. 

Про це журналістці видання “ВиЧЕрпно” повідомив директор КП “Черкаські ринки” Тарас Кібало

“Черкаський драматичний театр позивався до Черкаської міської ради щодо “конструкції”, яка займає територію обласної ради. Тому через те, що павільйон був незаконно встановлений, суд зобовʼязав його негайно знести,” – розповів Кібало.

Також він зазначив, що підприємці були заздалегідь попереджені про демонтаж.

“Вони мали достатньо часу, аби розпродати весь товар”, – додав директор КП “Черкаські ринки”.

Павільйон перенесуть на перехрестя вулиць Остафія Дашкoвича – Гоголя. На його місці біля драмтеатру буде облаштований тротуар.

Зокрема, продавчиня сусіднього квіткового магазину Лідія сказала, що варто якнайшвидше демонтовувати такі нелегальні павільйони:

“Я вважаю, що їм уже давали достатньо часу для того, щоб переїхати в інше місце. Вони цього вчасно не зробили, тому – знесення. Такі “точки” псують вигляд міста і геть не естетичні, тому влада має якнайшвидше розібратися із цими нелегалами!”

Нагадаємо хронологію подій навколо квіткового павільйону:

  • Ще у 1996 році підприємці здійснювали діяльність біля ресторану “Макдональдс”. Тодішнім рішенням міської ради земельну ділянку продали і перенесли магазин по вулиці Гоголя. Договір на оренду оформили на 49 років. Проте через плани на побудову торгового центру – договір розірвали.
  • Магазин перенесли на теперішнє місце біля драмтеатру, хоч документи на оренду були втрачені.
  • У 2019 років зареєстрували клопотання, що павільйон треба демонтувати. Проте власники попросили владу відтермінувати рішення. Тоді виконавчий комітет ЧМР дав завдання КП “Черкаські ринки” розробити варіанти місць, куди можна буде перенести квіткарів. Тоді підприємцям запропонували нове місце на перехресті вулиць Остафія Дашковича – Гоголя. Знайшли інвестора, який мав збудувати сучасний торговий павільйон, проте через повномаштаний наступ звʼязки з інвестором були втрачені.