Квиток за кордон та паспорт СРСР: у суді розглядали відео обшуків квартири Замирайла

Квиток за кордон та паспорт СРСР: у суді розглядали відео обшуків квартири Замирайла
в Новини

Сьогодні, 14 лютого, у Придніпровському районному суді Черкас продовжили розглядати справу депутата-колаборанта Олександра Замирайла. Про це повідомила журналістка «ВиЧЕрпно» із зали суду.

Нагадаємо, на минулому засіданні були повідомлені висновки дослідження аудіозаписів, що пройшли семантичну експертизу. Деякі висловлювання підсудний таки визнав і вибачився. З іншими ж, а про які саме йде мова поки не вказав, категорично не згоден.

Цього разу прокурор надіслав другий том кримінального провадження.

Спершу розглядали результати обшуку в квартирі Замирайла, який фіксувався на відео.

У ході обшуку було виявлено та вилучено мобільний телефон, ноутбук, паспорт громадянина України, закордонний паспорт, посвідчення водія та документи, які підтверджують інвалідність, а також квиток на автобус із Києва за кордон на 3 серпня минулого року.

Як повідомив під час обшуку обвинувачений, він хотів провідати сина, який перебуває за межами країни. Також під час обшуку було знайдено паспорт часів СРСР, який належав дружині Олександра Замирайла.

На засіданні суду також було переглянуто відео оголошення підозри Замирайлу.

«Каждый из нас обговаривает политическую обстановку, но я никогда не стоял на стороне рф»,- зазначив під час оголошення підозри Замирайло.

Під час вручення підозри правоохоронці намагалися з‘ясувати у Замирайла, коли повернеться в Україну його дружина. Він повідомив, що у 20 числах серпня (мова йде про 2022 рік). Наразі ж дружина Олександра Замирайла й досі перебуває у розшуку.

Наступне засідання відбудеться 9 березня о 14.30.

Авторка матеріалу: Альона Діхтяр