Ледь не згоріли: на уманчанку, яка покинула дітей у квартирі, склали протокол (ВІДЕО)

Ледь не згоріли: на уманчанку, яка покинула дітей у квартирі, склали протокол (ВІДЕО)
в Новини

В Умані двоє дітей ледь не згоріли живцем. Спалахнула квартира, де окрім малолітніх, вдома нікого не було. За невиконання обов’язків щодо виховання дітей, на матір поліцейські склали відповідні матеріали та направили їх до суду.

Увечері, 18 березня, мати залишила самих трьох дітей — двох дівчаток шести та восьми років і 11-річного хлопчика, і зникла на кілька годин. Доки її не було, у квартирі виникла пожежа: від дитячих пустощів зі сірниками.

Коли дим пішов на вулицю — це помітили перехожі й зателефонували на спеціальні лінії.

На щастя, рятувальники швидко знайшли дітей і вивели їх із задимленого приміщення. У кімнаті, де сталося загоряння, були лише дівчатка. Старший хлопчик грався на вулиці.

Того ж дня, поліцейські ювенальної превенції доставили трьох дітей на тимчасове перебування до дитячого притулку в Умані.

На 30-річну жінку, яка вже на обліку, поліцейські склали адміністративний протокол за ч. 1 ст. 184 КУпАП «Невиконання батьками або особами, що їх замінюють, обов’язків щодо виховання дітей».

Санкція статті тягне за собою попередження або накладення штрафу від п’ятдесяти до ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Про це інформує Національна поліція України в Черкаській області