Легалізація зброї ще не на часі, – Владислав Пустовар

в Новини

Головний міліціонер Черкаської області впевнений, що легалізація зброї ще не на часі. В цьому його остаточно переконав випадок, що стався на зупинці громадського транспорту поблизу магазину «Лісовий», що по вулиці Дахнівській у Черкасах (Детальніше читайте тут). Свою позицію з цього приводу він висловив у “Фейсбуці”.

 – Вчорашній випадок, коли словесна перепалка між випадковими перехожими жінкою та чоловіком завершилася стріляниною, в результаті якої жінка потрапила до реанімації, чітко продемонстрував, що легалізація зброї зараз не на часі. Я проти легалізації зброї. Я впевнений, що зараз це лише створить більшу небезпеку для життя і здоров’я громадян, – написав Владислав Пустовар.

Він сказав, що можна розмовляти про гладкоствольну зброю, яка буде використовуватись виключно для охорони власного житла. Але зараз не варто дозволяти всім охочим носити з собою нарізну зброю. Адже в суспільстві відчувається високий ступінь напруги, а якщо уявити, що зброя з’явиться у кожного бажаючого і між цими людьми виникне конфлікт – це неодмінно призведе до трагічних наслідків.

 – Це питання варто розглядати, але після того, як в суспільстві спаде напруга та законодавство, яке регулює дозвільну систему, буде приведено до світових норм, – каже начальник УМВС України в Черкаській області.