Легкоатлети Черкаської області мірялися силами

Легкоатлети Черкаської області мірялися силами
в Новини

Черкаські спортсмени змагалися на Відкритому чемпіонаті обласної ДЮСШ олімпійського резерву з легкої атлетики. Хороші результати показали не лише представники Черкас. Відзначилися і юні легкоатлети з районів.

Учасники традиційних змагань – спортсмени 16 років та молодші. Фахівці стверджують: 2015-го легкоатлети цього віку успішно проявили себе на всеукраїнській арені.

Леонід Сіренко, директор Черкаської СДЮСШОР:

“Збірна області посідала перші, другі, треті місця на всеукраїнських змаганнях. А їх було три зимові старти та чотири літні”.

За нагороди чемпіонату у 12-ти дисциплінах змагаються майже 200 спортсменів із Черкаської та Кіровоградської областей. Усі налаштовані на високі результати.

Ігор Шелудько, учасник змагань (Смілянський район):

“Змагання дуже класні, тому що є 700-грамовий спис. На інших змаганнях такого не було. Хочу показати свій найкращий результат”.

Половина учасників – вихованці місцевої ДЮСШ олімпійського резерву. Саме вони у підсумку здобувають левову частку перших місць. Непогано виступають і представники районів області, зокрема, Смілянщини та Ватутіного.

Ці змагання відкривають зимовий сезон королеви спорту на Черкащині. Вже наступного тижня юні спортсмени змагатимуться у легкоатлетичному триборстві.

Повідомляє сайт “Черкаський спорт”.