Life-House – гідний вибір серед пансіонатів для літніх людей в Україні

Life-House – гідний вибір серед пансіонатів для літніх людей в Україні
в Новини

Можливо, нещодавно ви почали роздумувати про те, щоб розмістити вашого літнього родича в будинку для престарілих і думаєте, який з них обрати. На які критерії слід орієнтуватися, обираючи заклад? Якому пансіонату для літніх людей можна довірити дорогу вам людину? Давайте розберемося разом.

Соціальні послуги будинку для людей похилого віку повинні надаватися відповідно до чинного законодавства України. Також пансіонати для літніх людей мають бути внесені до Реєстру Міністерства соціальної політики. Про постояльців повинен піклуватися висококваліфікований персонал: досвідчені доглядальниці, медсестри. Тільки в такому випадку заклад вважатиметься надійним та гідним довіри.

Крім досвіду та високої кваліфікації, персонал закладу повинен виявляти такі риси до літніх людей, як увагу, чуйність, доброту. Знаходячись в будинку для людей похилого віку, ви повинні побачити, що про ваших рідних тут будуть по-справжньому піклуватися.

Давайте познайомимося з сучасними пансіонами для людей похилого віку Life-House, які вважаються одними з кращих у нашій країні і відповідають заявленим вище критеріям.

Сайт компанії Life-House — https://life-house.ua/.

Тут комплекси пансіонатів не схожі на будинки для людей похилого віку радянського типу. Прийшовши сюди на екскурсію, ви зможете побачити сучасні затишні будівлі європейського зразка. Вони схожі на готелі для проживання, в яких надається повний комплекс послуг з догляду.

Тут кожен постоялець почуватиметься у безпеці. У кожному пансіонаті мережі вжито низку заходів, які захищають життя та здоров’я кожного: охоронна система, система відеоспостереження, дотримано пожежну та санітарно-епідеміологічну безпеку.

Тут за вашим літнім родичем буде забезпечено цілодобовий догляд, медичне спостереження, буде надана допомога у виконанні гігієнічних процедур. У пансіонатах також здійснюється догляд за післяопераційними хворими (після перелому шийки стегна, ноги, хребта, інсульту, черепно-мозкових травм, хвороби Паркінсона). У пансіонатах є спеціальні ліжка із протипролежневими матрацами.

Тут ваш родич повноцінно харчуватиметься, споживаючи здорову, легко засвоювану, різноманітну їжу. При необхідності йому буде надана допомога в годуванні.

Тут постояльці навіть з обмеженими можливостями не почуваються обмежено. Доглядальниці мережі пансіонатів мають досвід роботи з людьми з інвалідністю. Будинки оснащені необхідними зручностями, які дозволяють вільно переміщатися, харчуватися, купатися людям з особливими потребами. До пристосувань входять поручні в різних місцях, пандуси, кнопки для виклику медичного персоналу, інвалідні коляски, стільці для душу, ходунки і т.д.

Тут вашому літньому родичу не буде самотньо та нудно. Спілкування з однолітками, спільна творчість, різноманітні ігри, колективні хобі щоденно наповнятимуть його позитивними емоціями та дозволять розвиватись.

Тут доступні ціни. Вартість проживання за добу стартує від 300 гривень. Варто відзначити, що це прийнятна вартість, оскільки вона повністю виправдовує послуги, що надаються в цих закладах. Провівши аналіз, ми з’ясували, що вартість проживання тут нижче, ніж в інших пансіонатах подібного типу у Києві та Київській області.

Тут турбота про людей похилого віку – не просто робота, а прояв співчуття, доброти та милосердя. Персонал Life-House не має шаблонного підходу до своїх постояльців – до потреб та особливостей кожного з них підходять індивідуально. Тут хочуть, щоб кожен почував себе як удома.

Тому якщо ви все ще думаєте про те, де розмістити вашого літнього родича, рекомендуємо звернути увагу на гідний варіант – мережу пансіонатів для людей похилого віку Life-House.

*на правах реклами