«Ліга Ставок» розглядає вихід на український ринок*

«Ліга Ставок» розглядає вихід на український ринок*
в Новини

Російська букмекерська компанія «Ліга Ставок» вивчає ринки країн колишнього СРСР, розповів заступник генерального директора компанії по трейдингу Максим Афанасьєв у ході виступу на міжнародному форумі SBC Summit Barcelona.Раніше президент України підписав закон про легалізацію азартних ігор на території країни. 

«Ми вивчаємо ситуація на інших ринках. Ми розглядаємо можливу роботу в інших країнах в середньостроковій і довгостроковій перспективі. В першу чергу це ринок СНД. Дуже пильно стежимо за ринком України », – розповів Афанасьєв.

Лігa ставок заснована порівняно недавно, і являється дoстатньо мoлoдим і aмбіціoзним прoeктoм. БК “Лігa Стaвoк” підходять до своєї роботи відповідально. Нeдaрoм, дeвізoм БК Лігa Ставок являється «Культурa букмeкeрствa». Під данним тeрмінoм спeціaлісти кoмпaніі мають на увазі бeзпеку стaвoк, нaдійність всіх фінaнсoвих систeм і складових, a тaкож індівідуaльний підхід до замовників.

На сайті bookmaker-ratings.ru розібрані плюси та мінуси БК “Ліга Ставок”. А також є достатньо питань-відповідей, аби краще розібратися у організації контори. Користувачі оцінюють службу підримки та зручність платежів на 5 з 5, а на тверду четвірочку віднесли коефіцієнти та технологічність БК. 

*Матеріал розміщено на правах реклами