Лікарю райлікарні оголошено про підозру у неналежному виконанні професійних обов’язків

Лікарю райлікарні оголошено про підозру у неналежному виконанні професійних обов’язків
в Новини

Золотоніською місцевою прокуратурою здійснюється процесуальне керівництво у кримінальному провадженні за фактом неналежного виконання медичним працівником своїх професійних обов’язків, що спричинило тяжкі наслідки для хворого.

Досудовим розслідуванням встановлено, що лікар однієї з районних лікарень, перебуваючи на чергуванні в медичному закладі, через недбале та несумлінне ставлення до своїх професійних обов’язків не надав належну медичну допомогу чоловіку, доставленому з тілесними ушкодженнями до приймального відділення лікарні, в результаті чого хворий помер. Правильне та своєчасне лікування останнього в  лікарні могло зберегти його життя.

Наразі лікарю повідомлено про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 140 (неналежне виконання професійних обов’язків медичним або фармацевтичним працівником) Кримінального кодексу України.

Досудове розслідування у кримінальному провадженні здійснюється Золотоніським відділом поліції ГУНП в Черкаській області, вживаються заходи щодо швидкого, всебічного, повного та об’єктивного дослідження всіх обставин кримінального правопорушення.

За інформацією прес-служби прокуратури Черкаської області