Лише 25% смілян запезпечені теплопостачанням

в Новини

Клопотання про зрив опалення в Смілі розглянуть у ГУНП у Черкаській області та прокуратурі. Відповідний лист надіслали з Черкаської ОДА. Про це повідомив голова Черкаської ОДА Сергій Сергійчук у телеграмі.

“Ми склали покрокову карту дій для влади міста Сміла. Але вони її проігнорували. Враховуючи це, Черкаська обласна державна адміністрація направила клопотання до прокуратури та ГУНП по зриву опалювального сезону міста Сміла та притягненню до відповідальності винних осіб. Вбачаємо ознаки протиправних дій членами міськвиконкому”, – зазначив у дописі Сергійчук.

Голова обласної адміністрації додав, що без тепла залишається 75% смілян, зокрема, Смілянська міська лікарня. Тому ведуться переговори з “Черкасигаз” про запуск котельні, яка опалюватиме заклад.

Як вказує Сергій Сергійчук у дописі, місто таки розпочало проплати боргів. Домоглися сплати «Нафтогазу» 2, 68 млн грн і 1,1 млн грн “Черкасигазу” вперше за останні 4 роки. Але рішення про сплату іншої частини боргу смілянський виконком підтримати не зміг.

Можливо Вас зацікавить

Новини
Сильний вітер і мороз: якою буде погода в області завтра
Новини
Для Черкас планують купити нові тролейбуси в кредит
Новини
Як зароджувалося вуличне освітлення у Черкасах