Лише 8 черкасців подали запит до податкової на отримання публічної інформації

в Новини

За січень – березень 2015 р. до Державної податкової інспекції  у м. Черкасах  надійшло 8 запитів стосовно роз’яснень положень Закону України “Про доступ до публічної інформації”. Усі запити розглянуті у визначений законодавством 5-ти денний термін. Лише у 4-х випадках інспекцією було відмовлено у наданні запитуваної інформації, оскільки вона або несла відомості з обмеженим доступом, або ж інспекція нею не володіла.

 Про це повідомив заступник начальника ДПІ у м. Черкасах Олег Коваль.

“Найбільше громадян цікавили наступні питання: підстави зняття з податкового обліку юридичних осіб, фінансовий стан юридичних та фізичних осіб, номера особових банківських рахунків (інформація з обмеженим доступом), реєстрація суб’єкта податкового права в ДПІ”, – наголосив Олег Коваль.

Також жителі міста запитували наступні документи: копії фінансової звітності та документи, що підтверджують доходи  юридичних осіб і фізичних осіб – підприємців.

Запит на публічну інформацію подається фізичною або юридичною особою, об’єднанням без статусу юридичної особи до інспекції в усній чи письмовій формі  під час особистого прийому  або шляхом надсилання поштою, електронною поштою, телефаксом або телефоном. Згідно з Законом України “Про доступ до публічної інформації” відповідь на інформаційний запит має бути надано не пізніше п’яти робочих днів з дня отримання запиту.

У разі, якщо запит стосується надання великого обсягу інформації або потребує пошуку інформації серед значної кількості даних, розпорядник інформації може продовжити строк розгляду запиту до 20 робочих днів з обґрунтуванням такого продовження. Про продовження строку розпорядник інформації повідомляє запитувача в письмовій формі не пізніше п’яти робочих днів з дня отримання запиту.

Запити на публічну інформацію до ДПІ у м. Черкасах подаються за адресою: 18000, м. Черкаси, вул. Хрещатик 235 (на конверті вказувати „Публічна інформація”); на електронну адресу: dpick@ukrpost.ua; факсом: 54-14-88; за телефоном:  35-33-37;  в усній формі – особисто посадовим особам сектору організації розгляду звернень та забезпечення доступу до публічної інформації (каб. № 336).

ДПІ у м. Черкаси