“Лише комплексний підхід до вирішення проблем може дати результат”, – Тетяна Чубіна (ВІДЕО)

“Лише комплексний підхід до вирішення проблем може дати результат”, – Тетяна Чубіна (ВІДЕО)
в Відео, Новини, Політика

На сьогодні існує велика кількість людей, яка може займатись науковою роботою, викладацькою діяльністю і разом з тим брати активну участь у передвиборчій кампанії. Але знайти таку людину, яка зважала б на проблеми людей, їхні переживання і не лише говорила, а ще й виконувала обіцяне, важко. 

Спілкуючись з жителями мікрорайону “Луначарський”,  кандидат у депутати до Черкаської міської ради від Блоку Петра Порошенка «Солідарність» Тетяна Чубіна окреслила для себе завдання, які необхідно виконати першочергово та розповіла про це у студії інтернет-видання “ВиЧЕрпно”.

“Першочерговими завданнями для мене є побачити проблеми людей. Адже більшість із них просто залишається непочутою. А потім просто цілеспрямовано почати виконувати їх. Тому що не буває питань, які можна відкласти на потім. Всі вони нагальні. Отже, лише комплексний підхід до їх вирішення може дати результат”, – розповіла Тетяна Чубіна.

Детальніше про те, як відбувається передвиборча кампанія, які настрої людей і що їх хвилює найбільше та чи буде Тетяна Дмитрівна підтримувати жителів мікрорайону, якщо не стане депутатом дивіться у програмі «Кава з ВиЧерпно».


Дізнавайтеся найвиЧерпніші новини саме у нас!