«Лише разом ми зробимо Черкаси містом щастя»: свободівці прозвітували про зроблене за рік

в Новини Політика

Рік тому команда ВО «Свобода» взяла на себе частину відповідальності за втілення рішень громади в життя. Про те, що вдалося зробити за 2018 рік, та про плани на 2019 розповіли члени виконавчого комітету Черкаської міської ради від цієї політичної сили під час сьогоднішнього звіту.

Останні 10 років місто Черкаси, а  разом з ним і його жителі, стало заручником політичних баталій і чвар, що не могло не відобразитися на економічному та культурному розвиткові міста. Можна було спостерігати за цією політичною гризнею або через владні важелі навести лад хоча б по декількох напрямках, відзначив заступник міського голови Юрій Ботнар.

– Обсяг проблем, починаючи від розбитих доріг і занепаду спорту, до зашморгу в сфері вивезення сміття, пасажирських перевезень та прибирання доріг, величезний. Команда «Свободи» повільно, але дієво і системно змінює місто. Ми й надалі закуповуватимемо для наших спортсменів інвентар, який не оновлювався понад 10 років, відкриватимемо нові гімнастичні зали, льодові комплекси, футбольні поля, збільшуватимемо підтримку для спортсменів і їх тренерів. Ми й надалі перетворюватимемо Черкаси на спортивну столицю України, — наголосив Юрій Ботнар.

Свободівці в Черкасах курують лише частину галузей. Серед них: розвиток спорту, облагородження парків і пляжів, поліпшення матеріально-технічного стану шкіл і  садочків разом із впровадженням новітніх технологій у освітній процес, посилення національно-патріотичного виховання, підтримка малозабезпечених родин та родин учасників російсько-української війни і багато іншого.

Лише цього року за підтримки та ініціативи команди «Свободи» в місті Черкаси вдалося придбати майже тисячу нових сміттєвих контейнерів та перший за 11 років сміттєвоз, виділити 74 земельні ділянки для учасників російсько-української війни, провести ремонти в школах і садочках на суму в майже 68 млн грн, відкрити льодову арену та оновити оглядовий майданчик у парку «Сосновий бір», оновити гімнастичну залу в приміщенні колишнього кінотеатру «Мир», до 10 000 гривень збільшити стипендії для провідних спортсменів та їхніх тренерів, підвищити заробітну плату для вихователів дитячих садочків від 875 грн до 1350 грн та інше.

Над цими напрямками націоналісти продовжать працювати і далі, відзначив заступник міського голови:

«Ми й надалі підтримуватимемо ініціативи наших бійців, допомагатимемо тим, хто потребує допомоги від громади, зокрема, малозабезпеченим верствам населення. Так само оновлюватимемо парки, сквери, пляжі Черкас, розвиватимемо освітній і спортивний напрямок. Робитимемо все, щоб в Черкасах було комфортно жити. Власне все те, що ви побачили, про що ми розповіли – це лише початок».

52001204_355500945044856_2915709858231615488_n

Що ж стосується більш конкретних планів то, за словами секретаря міськради Ярослава Нищика, наразі групуються пропозиції від усіх розпорядників коштів до Програми соціально-економічного розвитку міста.

– На цей рік у нас запланована, мабуть, найбільша сума за часів незалежності на розвиток спорту, — наголосив свободівець. – Для цього, звичайно, потрібна буде підтримка депутатського корпусу, але принаймні близько 20 мільйонів гривень планується виділити лише на обладнання для спортивних шкіл та залів. Чималу суму коштів заплановано і для розвитку парково-пляжної зони. Окрім того передбачено в ПСЕР закупити додаткові сміттєві баки для Черкаської служби чистоти та хоча б частково оновити технічний парк комунального підприємства «Міськсвітло». Загалом планується у цьому році провести низку закупівель, які дозволять в довгостроковій перспективі працювати на розвиток і комунальних підприємств, і спортивної галузі Черкас.

51730886_2107215462701362_5363147382164815872_n

Представники «Свободи» в міській раді наголошують, що попри політичні баталії в міській раді, вони й надалі втілюватимуть поставлені перед собою амбітні цілі в життя. Адже у них є надійні союзники – містяни, що, як і вони, люблять Черкаси.

«Лише разом ми зробимо Черкаси містом щастя, бо лише разом ми сила», — підсумував заступник міського голови Юрій Ботнар.

Можливо Вас зацікавить

Новини
У Золотоніському районі згоріло 3,5 гектари трави
Новини
Двом переселенцям виділили гроші на купівлю житла в Черкасах
Новини
На Умащині під час руху загорівся комбайн (ВІДЕО)