Лише за одну добу в Канівському районі виявлено 20 вибухонебезпечних предметів

*фото тематичне

*фото тематичне

в Новини

За добу в районі за різними обставинами виявлено 15 снарядів, 2 гранати та 3 мінирізного калібру, інформує ДСНС України в Черкаській області.

Так 15 червня у Каневі по вулиці Набережна неподалік річки Дніпро відпочивальники виявили небезпечну знахідку з 5 артилерійських снарядів калібром 50 мм.

На вулиці Садова господарі під час проведення земляних робіт виявили по одній гранаті Ф-1 та  РГД.

У селі Пекарі повертаючись з риболовлі рибалки на береговій смузі помітили 2 мінометні міни калібром 82 мм. Цього ж дня у лісовому масиві поруч із селом Бобриця місцеві мешканці під час збору ягід та грибів виявили мінометну міну калібром 82 мм, 45 мм та 105 мм артилерійські снаряди часів Великої Вітчизняної війни.

16 червня відпочивальники, що перебували у лісі повідомили рятувальників про 5 вибухонебезпечних знахідок. 2 небезпечних предмета виявили біля села Луковиця і ними виявилися артилерійські снаряди калібром 76 мм. Решта, аналогічного калібру, поруч із селом Григорівка.

Цього ж дня у селі Копіювате тракторист під час оранки у полі вирив 3 артилерійські снаряди часів війни. Рятувальники після ідентифікації встановили калібр небезпечних знахідок, який склав 107 мм.

На місце виявлення боєприпасів працює піротехнічна група аварійно-рятувального загону спеціального призначення.