Лісівники Черкащини створюють всі умови для комфортного відпочинку населення у лісах

Лісівники Черкащини створюють всі умови для комфортного відпочинку населення у лісах
в Новини, Чергова частина

Про заходи, що проводять лісівники Черкащини для убезпечення від лісових пожеж сьогодні говорили на селекторній нараді в Черкаській ОДА.

За словами начальника обласного управління лісового та мисливського господарства Олександра Дзюбенка, з початку року в лісах зафіксовано 35 випадків загорання.

– З метою забезпечення належного рівня охорони лісів області нами, спільно з управлінням ДСНС, розроблено мобілізаційні плани, проведено перевірку готовності до пожежонебезпечного періоду, а результати висвітлені в місцевих ЗМІ. Проведено близько 200 лекцій та бесід із громадою. З метою забезпечення проїзду пожежної техніки до недоступних ділянок лісу, в минулому році було прокладено 40 км доріг сільськогосподарського та протипожежного значення, в цьому році планується прокласти стільки ж. Всі пожежні автомобілі та патрульні авто обладнані сучасними датчиками GPS контролю, що дозволяє черговому прослідкувати в будь-який час місцезнаходження техніки, – зазначив Олександр Дзюбенко.

Також Олександр Дзюбенко повідомив, що лісівники Черкащини максимально створюють всі умови для комфортного відпочинку населення.

– В лісах області функціонують близько 100 рекреаційних зон, які розміщуються  в найбільш відвідуваних ділянках лісу чи вздовж автомагістралей для відпочинку подорожуючих. Традиційна пропускна спроможність яких від 10 до 40 осіб. Облаштування таких місць для відпочинку убезпечує місцину від лісових пожеж та від забруднення лісу побутовими відходами. Ми закликаємо громадян не порушувати правила пожежної безпеки лісу та сприяти збереженню природи, – нагосолив головний лісівник області.