Луценко у Черкасах: БПП у другому турі підтримає Одарича, а міську організацію партії скоріш за все розпустять

Луценко у Черкасах: БПП у другому турі підтримає Одарича, а міську організацію партії скоріш за все розпустять
в Новини, Політика

З такими заявами виступив на сьогоднішній прес-конференції голова депутатської фракції “Блоку Петра Порошенка “Солідарність” у Верховній Раді України Юрій Луценко, який завітав  до Черкас.

 – У Центральному штабі задоволені результатом виборів на Черкащині, але нас не задовольняє ситуація в місті Черкаси, – відзначив Юрій Луценко. – Ще перед виборами я, як член президії партії, заявляв про те, що нам по результатам виборів доведеться робити висновки про роботу наших представників у владі, які дискредитують партію. І це буде зроблено у багатьох областях. А також про роботу партійних організацій, аж до розпуску їх. Думаю, можу сьогодні заявити, що міська партійна організація Черкас буде розпущена і по-новому створена. Принаймні таку пропозицію я внесу на розгляд президії. Те, що відбувалося в Черкасах – не відповідає лінії Блоку Петра Порошенка.

Окрім того він подякував голові ОДА Юрію Ткаченко за проведення, на його думку, чесних і прозорих виборів в області.

 – Я мушу вибачитися перед черкасцями за спроби окремих наших представників спотворити результати виборів. І таким чином засвідчити, що БПП підтримує кандидата в мери міста Черкаси Сергія Одарича, – підсумував Юрій Віталійович.

Вибір свій та Центрального штабі партії він пояснив не своїми симпатіями Одаричу, а тим, що більше для них “не прийнятний з усіх точок зору” другий кандидат, тобто батьківщинівець Анатолій Бондаренко.

 – Я його (Сергія Одарича – ред.) не підтримував дуже часто. Ми з ним “воювали”, коли я був міністром, а він головою. Ну як воювали, іскрило. Але він мене вчив політиці, до речі. Коли я приїхав у Київ у 1996-1999 роках Сергій Одарич був моїм першим політичним вчителем практичної політики, – розповів Луценко.